Gå til innhold Gå til navigasjon
Meny

Søk jobb på Aktivitetsleir i høsferien!

Sist oppdatert 16.08.2026 kl.12.58

Bli med på høstens gøyeste eventyr - mandag 28. september - fredag 2. oktober!

Fra Nordstrand IF Parasport sin Youtubekanal - "Aktivitetsleir 2023 Leir 2"

Søk jobb i høstferien!

I høstferien 2026 skal Nordstrand IF Parasport arrangere Aktivitetsleir og søker unge mennesker (16-25 år) som vil være med å bidra til at deltakerne får en super uke!

Deltakerne på Aktivitetsleir er barn og ungdom (10 - 17 år) med utviklingshemming eller utviklingsforstyrrelse. Målet er at deltakerne skal oppleve mestring og glede i kjente og nye aktiviteter i trygge omgivelser. Å jobbe på Aktivitetsleir er en unik arbeidserfaring og opplevelse som skal være lærerik, meningsfull og morsom.

Søknad sendes til leirkoordinator, Christopher Knudsen på e-post: [email protected].

Les mer under og søk innen fristen fredag 28. august kl. 23:59.

Arbeidsstedet vil være på Nordstrand Arena, Oberst Rodes vei 79, 1165 Oslo.

Aktivitetsleir høstferien 2026:

Arbeidstider er som følger:
mandag 28. september kl. 08 - 16 (fra 08 - 12 kun ansatte: opplæring, info og bli-kjent - deltakere kommer kl. 12)
tirsdag 29. september - torsdag 1. oktober kl. 08.45 - 15.30
fredag 2. oktober kl. 08.45 - 1545

Lønn

De ansatte mottar godtgjørelse på 7296 kroner for engasjementet.

Er du den vi ser etter?

Vi søker motiverte unge mennesker som har lyst på en meningsfull, givende og gøyal jobb i høstferien. Vi ser etter unge mennesker som er glad i aktiviteter, er omsorgsfulle, er initiativrike og som ønsker å sette deltakernes behov foran sine egne. Har du erfaring med personer med utviklingshemming eller utviklingsforstyrrelser er det positivt, men ikke et krav - opplæring blir gitt.

Personer med funksjonsnedsettelser oppfordres spesielt til å søke.

Oppgaver og ansvar under leirene:

  • Legge til rette for deltakerne i aktivitet og sosialt
  • Bistå deltakerne i mat- og stellsituasjoner
  • Samarbeide med de andre ansatte på leir for å lage en fantastisk leir
  • Brette opp ermene når det oppstår utfordringer
  • Være en tillitsperson og opptre som et forbilde
  • Og mange andre små og store ting


Søk jobb

Om du ønsker å søke på Aktivitetsleiren sender du en enkel søknad til leirkoordinator, Christopher Knudsen på e-post: [email protected]. I søknaden forteller du litt om deg selv, ulike aktivitetserfaringer, hvorfor du ønsker å jobbe på leir, og om du har erfaring med målgruppen ta med det.

Søknadsfrist fredag 28. august kl. 23:59. Alle søkere vil motta bekreftelse på at søknad er mottatt og få tilbakemelding innen fredag 4. september. Søkere som får tilbud om jobb må levere gyldig politiattest i forkant av arbeidet.

Har du spørsmål om aktivitetsleirene eller vil vite mer om hva jobben innebærer, send en e-post til: [email protected].

Følg Nordstrand IF Parasport

Facebook: https://www.facebook.com/NordstrandParasport
Instagram: https://www.instagram.com/nordstrandif.parasport
Youtube: https://www.youtube.com/@Nordstrand_IF_Parasport