Vi ønsker å innføre Niffen-modellen som et verktøy for å skape en felles identitet, en felles klubbkultur og dra mot et felles mål.
Vi ønsker å enes om dine forpliktelser og forventninger som aktiv, trener, foresatt, styremedlem og ansatt i Nordstrand Idrettsforening og hva du kan forvente av klubben.
Vi starter kvelden med en i introduksjon i Storstua med bakgrunnen for ønsket om å innføre Niffen-modellen, hva vil det si - hvorfor - og hvordan.
Deretter har vi brainstorming/workshop i Storstua, foajeen og møterommene. Her vil du få mulighet til å sette din «stemme» på forhåndsdefinerte forventinger og forpliktelser for de seks kategoriene.
Eller har du kanskje forslag til et annet alternativ?
Det blir ingen felles avslutning på kvelden, vi mingler og prater, spiser og drikker litt, og du går når du føler deg ferdig.
Det blir lett servering så vi ber om at påmeldingsfristen i dag kl 18.00 overholdes så vi har en oversikt på antall deltakere.
Påmelding via klubbarrangement i Spond.
Vi sees søndag kl 19.00